LosslessClub
Меню Скрыть

Friends Скрыть

Аби МС

Аби МС
Аби МС
Теги (жанры)
Информация об исполнителе
Назву Аби МС самі музиканти розшифровують фразою "аби музику слухали"...
Проект Аби МС починався пізньої осені 1996 як жива команда Аби МС, яка складалася з 5 людей: стандартна ритм-секція + труба. Часом запрошувався саксофоніст, роль якого в той період виконував Віталій Іванов.
Треба сказати, що до середини 90-х, хоч як намагалася Україна цього уникнути, але і до неї докотилася хвиля сучасної танцювальної естетики з ейсід-джазом навпереваги... Довго думаючи й зважуючи, обираючи між джаз-фанком та фанк-роком, музиканти Аби МС вирішили ризикнути й заграти щось нове: американський варіант ейсід-джазу, так званий хіп-боп.
Стиль відповідав кільком головним вимогам гурту: міг виконуватись наживо; звучав сучасно; поєднував інструментальні фрагменти з мелодекламацією (репом), і т.д.
Протягом наступного, 1997 року було підготовлено, записано і презентовано у кіноклубі Київска Русь авторску україномовну програму "Блюзова музика". Запис щиро прийняли на радіостанції "Промiнь", відбулися дві повноцінні передачі: "Український рок-н-рол" і годинний прямий ефір, де зацікавлені слухачі побажали Аби МС не зникнути, подібно до багатьох неординарних колективів на украінській сцені. Живим складом гурт протримався ще рік, і непогано, ставши на зимовий період 1997-98 року альтернативним українським колективом No.1 за опитуванням слухачів радіо "Столиця".
Розлучившись наприкінці 1998-го року з басистом і барабанщиком, Аби МС не відмовились від ідеї живої ритм-секції, але відклали її до кращих часів. І започаткували програму "Оцетнi стандарти", метою якої було поєднати мелодику джазових стандартів з естетикою енергійних танцювальних ритмів.
"Оцетнi стандарти" - проект частково формальний, це так званий tribute. До нього увійшли твори найповажніших в історії джазу музикантів (М. Девіс, Дж. Колтрейн, А. К. Жобім, Д. Гіллеспі та ін.), класика жанру, або, як ще називають таку музику, "стандарти". Звідси і назва - "Оцетнi стандарти". Аби МС хотіли довести, що музика, яку вони люблять, може звучати сучасно і бути популярною навіть у консервативній Україні. Як стало відомо згодом, їм це вдалося.
Проект Аби МС влітку 1999-го року об'єднав:
- Петра "Петруччіо" Яковченка (труба, флюгельгорн, композиція);
- Таню Шамшетдінову (клавішні, аранжування, композиція);
- Геннадія Сидорова (гітара, реп, аранжування, тексти);
- Романа Квітка (бас-гітара, контрабас);
- Roland MC-303 (барабани і т.ін.).
2000 рік - крім всього іншого, щасливе знайомство з Оленою Львовою, відтепер другим лідер-вокалом проекту Аби МС; - початок роботи над альбомом "Аби Музику Слухали" зі звукорежисером Юрієм Личом.
2001 рік - "Сумлива Боса" колишеться навіть на найпопсовіших радіохвилях Києва: "Гала радіо", радіо "Хіт ФМ". А кажуть, маси не розуміють джазу!
Петруччіо стає найбільш популярним хіп-хоп трубачем України - співпрацює, крім Аби МС, з ТНМК ("На дачу", "А море де") і з Тартаком.
Свою загальну музичну естетику Аби МС визначають як "джаззі хоп".
джерело: http://www.musica.com.ua/readp.phtml?id=15
спілкувати сі з Аби МС: http://www.kofeinstudio.com.ua/
фото з: http://www.myspace.com/shoppinghourband
показывать / спрятать больше
Torrents
Тип Постер Название / Информация Размер Сид | Лич
Скачан
Раздал
Поиск Скрыть
 Релизы:
 Исполнители:

© 2008-2025 LosslessClub Team. Powered by Кinokрk releaser v. 2.40.473 © 2008-2025.
Страница сгенерирована за 0.014600 секунд. Выполнено 6 запросов (76.12% PHP / 23.88% MySQL)