Информация об исполнителе
Катя Chilly (спр. ім’я - Кондратенко Катерина Петрівна) народилася 12 липня 1978 року в м. Київ.
На телеекрани маленька Катя вперше потрапила влітку 1986-го - концерт «Діти Чорнобиля» в одному з піонертаборів показало наше телебачення. Це був перший серйозний виступ, де восьмирічна Катя виконала пісню “Тридцать три коровы”. Співачка згадує: “Все це випадково знімалося телебаченням, і я відчула, як до моєї крові потрапив вірус сцени, який , в принципі, неможливо вивести”.
Навчаючись в третьому класі загальноосвітньої школи Катя ретельно відвідувала фольклорний колектив і співала в дитячому фольклорному хорі "Ореля". Крім того бере уроки в музичній школі по класу фортепіано і віолончелі. Пізніше (в сьомому класі – прим.) фольклорне відділення школи мистецтв. Потім прийшла черга Національного гуманітарного ліцею при Національному університеті ім. Т.Г. Шевченка. Далі Катя вивчає фольклористику на філологічному факультеті все того ж університету.
Творчий шлях співачки почався ще в 1992 році, коли вона отримала гран-прі на конкурсі “Фант-лото Надія” з піснями своєї вчительки Ірини Сивохіної «Бiлi крила» і «Бiсенятко». На цьому конкурсі доля звела її з композитором Сергієм Івановичем Сметаніним, котрий зрідка виступав як автор-виконавець, а частіше писав репертуар молодим співакам. Він почав писати і для Каті. Це такі попсові пісні як "Пости, прощай" чи "Буде так". З весни 1996 року Сергій зосередився на поп-авангардному проекті (поєднання прадавніх слов’янських ритуальних співів з надсучасно аранжованою музикою) із співачкою Катею Кондратенко. З 30 травня вона живе з новим іменем Катя Сhіlly.
Перші помітні виступи Каті Chilly відбулися на “Пісенному вернісажі ‘96” і “Ялті ‘96” (червень – липень1996 року). Цього ж року вона стає найзначнішим відкриттям в українській поп-музиці, виборовши перше місце серед поп-виконавців на фестивалі “Червона рута” у Харкові (28-29.04.1996). Проте закулісні інтриги не дозволили їм отримати перо “Золотоі Жар-Птиці” на фестивалі “Таврійські ігри”, що відбулися 03-07.07.1996 року. Слід згадати виступи Каті на різного роду вечірках, як то “Beach Party” від Lucky Strike (30.11.1996) чи вечірка від радіопрограми “Місячні тромбони” в клубі New York (06.09.1996).
На музичному гала-концерті “Парад хіт-парадів”, що проходив в Палаці спорту “Україна” (м. Київ) 13.02.1997 року Катя Chilly посіла п’ятнадцяту сходинку з піснею “Дихання океану”. Їде відпочивати до Криму на фестиваль КаZантип. І вже в кінці червня 1997 виступає на П’ятнадцятому ювілейному фестивалі української культури в Перемишлі (Польща). 25.10.1997 року- Lucky Strike Party разом з DJ Шалом (з Green Grey).
В кінці 1996 року Сметанін і Катя повернулися з Єгипту і привезли матеріал для дебютного альбому співачки “Русалки In Da House”, вихід якого було заплановано на кінець вересня 1997 року. Проте, київська компанія Zone Records (партнер PolyGram) хоч і спромоглася презентувати його в грудні 1997-го, розтиражувати його вдалося лише з 26.08.1998 року. Незважаючи на це Катя Chilly продовжує свою концертну діяльність… 14.02.1998 року виступає на “Дні Святого Валентина” від “Арт-Велесу” в Палаці спорту “Україна”.
Співачка виступає 14.02.1999 на “Вечірці для закоханих” в Палаці спорту “Україна”, 27.06.1999 на Майдані Незалежності на ”Дні молоді” від мистецького агентства “Арт-Велес”. В кінці липня 1999 року Катя вирушає в турне по містам Західної Європи. А взагалі закордоном співачка виступала в Польщі, Німеччині, Швеції, США та ін. Також в кінці липня з‘являється перший відео-кліп Каті Chilly “У землі”, який було відзнято у Польщі. Проте критики пророкували втрату позицій, писавши, що “у шоу-бізнесі не спрацьовує принцип “краще пізно, ніж ніколи””.
З 2000 року Катя співпрацювала з композиторами, аранжувальниками і мультиінструменталістами Леонідом Белеєм із«Мандрів» та Олександром Юрченком (екс-«Yarn», «Blemish») - записаний згодом альбом «Сон» так і не був виданий, попри те, що програма була успішно обкатана на майданчиках Англії і Росії. Катя натомість закінчила Університет і продовжила навчання в аспірантурі - як Київського, так і Люблінського університетів. Навесні 2003-го яскраво нагадала про себе спільним співаником з гуртом«Тартак». Та незважаючи на підписаний ще в 2002 році з лейблом«Ukrainian Records» контракт, творчість Каті Chіlly значно випереджала свій час - тільки через рік після перемоги Руслани на Євробаченні, в Україні з’явився сталий попит на музику в стилі етно-біт. В червні 2005-го вона презентувала пілотний до нового альбому максі-сінгл «Півні», а до кінця року дозрів і довгограй«Я - Молодая» - матеріальне втілення на полицях крамниць плита отримала на самому початку весни 2006.
Дискография
1998 Русалки in da house
2000 Сон (Dreams)
2005 сингл Pivni
2006 альбом Я – молодая
Полное имя: Катя Кондратенко (Chilly - от англ. chill out - так в диско-клубах называют комнату отдыха, где звучит спокойная, "прохладная" музыка)
Дата рождения: 12 июля 1978 года
Место рождения: Киев, Украина
Сладкоголосый эльф, политкорректный нонконформист украинской музыки, певица, разрушающая все представления о формате. Голос сирены, заставляющий забыть обо всем на свете, пряничное личико сказочного персонажа и чистая детская непосредственность. Все это о ней – Кате Chilly.
Даже если отбросить все восторженные определения, все равно не избежать констатации: Катя – одно из самых ярких явлений украинской музыки. Аргументы в пользу этого утверждения? Во-первых, оригинальность жанра, в котором работает певица.
Вокальные данные и сценический образ дают полное право считать ее беспрецедентным явлением в украинской музыке. Да вероятно, и в мировой также. Во-вторых, эту певицу нельзя ни с кем перепутать, и даже ни с кем нельзя сравнить. Она уникальна и аналогов ее творчеству нет.
Если все же говорить о существующих шаблонах, то творчество Кати Chilly можно отнести к разряду "world music". Но это – только условное определение. Потому что ее песни выходят за рамки любого музыкального направления. Катина музыка – нечто гораздо больше, чем любые определения. Это подобие мантр, обрамленных виртуозными электронными аранжировками.
Летом 2005 года совместно с компанией Ukrainian Records певица выпустила макси-сингл "Півні", в который вошел первый сингл из нового альбома и ремиксы на него. Над созданием ремиксов работали известные российские и украинские диджеи: Tka4 (Киев), Евгений Арсентьев (Москва), DJ Lemon (Киев), Professor Moriarti (Москва), LP (Калининград).
В качестве бонуса на диске представлена нова версия трека "Понад хмарами", который Катя Chilly исполнила с Сашком Положинским, и видеоклип "Півні", созданный в технологии 3D-графики. Режиссером клипа стал известный украинский художник Иван Цюпка. Появление Кати с новым материалом ознаменовало новый этап в ее творчестве, очередную ступень в музыкальной эволюции...
Звезда Кати Chilly зажглась в 1996 году, когда артистка впервые появилась на концертных площадках и представила свой, без преувеличения, революционный материал. Ее появление вызвало настоящий ажиотаж в СМИ и бурю восторга у поклонников. Катя стала символом новой украинской музыки, новой музыкальной альтернативой.
Этнический материал в интерпретации певицы очаровал даже тех, кто был далек от фольклора. Под флагами поклонников Кати Chilly собрались совершенно разные люди: представители поколения "Х", которые ждали нешаблонной музыки, взрослые поклонники украинского фольклора и почитатели явления "world music".
Меньше года понадобилось талантливой девушке для того, чтобы обрести уверенный статус звезды. Многочисленные интервью, участие в телепрограммах, выступление на самых больших и престижных концертных площадках страны, победы на фестивалях (в том числе на фестивале "Червона рута").
Творчество певицы вызвало живой интерес и со стороны западного сообщества. Так, например, в 1997 году президент MTV Билл Роуди пригласил певицу участвовать в программах этого канала. Творчество Кати Chilly отметили на различных международных фестивалях. Среди них фестиваль "Fringe", который проходил в шотландском городе Эдинбурге.
В марте 2001 года Катя выступила с концертной программой в Лондоне, где дала более 40 концертов. Выступление Кати в прямом эфире транслировала компания BBC. Эта компания также сняла клип (live) певицы, который год транслировался в эфире канала.
В 1998 году Катя Chilly выпустила дебютный альбом "Русалки in da House", появление которого стало знаковым событием для развития украинской музыкальной культуры. Манеру исполнения певицы представители массмедиа окрестили "пением прекрасного эльфа".
Во время своих выступлений Катя Chilly действительно перевоплощается в представителя иного мира: она словно попадает в вихрь вибраций, становится медиумом древних обитателей славянской земли. Об истории древнего мира Катя знает не понаслышке.
Ведь исследование, над которым Катя работает в аспирантуре Киевского национального университета, раскрывает тайны мировосприятия працивилизаций...
Восстанавливая архаичный этнический материал, Катя Chilly дает ему уникальную современную интерпретацию. Так обретает новое воплощение музыкальная душа народа.
На телеекрани маленька Катя вперше потрапила влітку 1986-го - концерт «Діти Чорнобиля» в одному з піонертаборів показало наше телебачення. Це був перший серйозний виступ, де восьмирічна Катя виконала пісню “Тридцать три коровы”. Співачка згадує: “Все це випадково знімалося телебаченням, і я відчула, як до моєї крові потрапив вірус сцени, який , в принципі, неможливо вивести”.
Навчаючись в третьому класі загальноосвітньої школи Катя ретельно відвідувала фольклорний колектив і співала в дитячому фольклорному хорі "Ореля". Крім того бере уроки в музичній школі по класу фортепіано і віолончелі. Пізніше (в сьомому класі – прим.) фольклорне відділення школи мистецтв. Потім прийшла черга Національного гуманітарного ліцею при Національному університеті ім. Т.Г. Шевченка. Далі Катя вивчає фольклористику на філологічному факультеті все того ж університету.
Творчий шлях співачки почався ще в 1992 році, коли вона отримала гран-прі на конкурсі “Фант-лото Надія” з піснями своєї вчительки Ірини Сивохіної «Бiлi крила» і «Бiсенятко». На цьому конкурсі доля звела її з композитором Сергієм Івановичем Сметаніним, котрий зрідка виступав як автор-виконавець, а частіше писав репертуар молодим співакам. Він почав писати і для Каті. Це такі попсові пісні як "Пости, прощай" чи "Буде так". З весни 1996 року Сергій зосередився на поп-авангардному проекті (поєднання прадавніх слов’янських ритуальних співів з надсучасно аранжованою музикою) із співачкою Катею Кондратенко. З 30 травня вона живе з новим іменем Катя Сhіlly.
Перші помітні виступи Каті Chilly відбулися на “Пісенному вернісажі ‘96” і “Ялті ‘96” (червень – липень1996 року). Цього ж року вона стає найзначнішим відкриттям в українській поп-музиці, виборовши перше місце серед поп-виконавців на фестивалі “Червона рута” у Харкові (28-29.04.1996). Проте закулісні інтриги не дозволили їм отримати перо “Золотоі Жар-Птиці” на фестивалі “Таврійські ігри”, що відбулися 03-07.07.1996 року. Слід згадати виступи Каті на різного роду вечірках, як то “Beach Party” від Lucky Strike (30.11.1996) чи вечірка від радіопрограми “Місячні тромбони” в клубі New York (06.09.1996).
На музичному гала-концерті “Парад хіт-парадів”, що проходив в Палаці спорту “Україна” (м. Київ) 13.02.1997 року Катя Chilly посіла п’ятнадцяту сходинку з піснею “Дихання океану”. Їде відпочивати до Криму на фестиваль КаZантип. І вже в кінці червня 1997 виступає на П’ятнадцятому ювілейному фестивалі української культури в Перемишлі (Польща). 25.10.1997 року- Lucky Strike Party разом з DJ Шалом (з Green Grey).
В кінці 1996 року Сметанін і Катя повернулися з Єгипту і привезли матеріал для дебютного альбому співачки “Русалки In Da House”, вихід якого було заплановано на кінець вересня 1997 року. Проте, київська компанія Zone Records (партнер PolyGram) хоч і спромоглася презентувати його в грудні 1997-го, розтиражувати його вдалося лише з 26.08.1998 року. Незважаючи на це Катя Chilly продовжує свою концертну діяльність… 14.02.1998 року виступає на “Дні Святого Валентина” від “Арт-Велесу” в Палаці спорту “Україна”.
Співачка виступає 14.02.1999 на “Вечірці для закоханих” в Палаці спорту “Україна”, 27.06.1999 на Майдані Незалежності на ”Дні молоді” від мистецького агентства “Арт-Велес”. В кінці липня 1999 року Катя вирушає в турне по містам Західної Європи. А взагалі закордоном співачка виступала в Польщі, Німеччині, Швеції, США та ін. Також в кінці липня з‘являється перший відео-кліп Каті Chilly “У землі”, який було відзнято у Польщі. Проте критики пророкували втрату позицій, писавши, що “у шоу-бізнесі не спрацьовує принцип “краще пізно, ніж ніколи””.
З 2000 року Катя співпрацювала з композиторами, аранжувальниками і мультиінструменталістами Леонідом Белеєм із«Мандрів» та Олександром Юрченком (екс-«Yarn», «Blemish») - записаний згодом альбом «Сон» так і не був виданий, попри те, що програма була успішно обкатана на майданчиках Англії і Росії. Катя натомість закінчила Університет і продовжила навчання в аспірантурі - як Київського, так і Люблінського університетів. Навесні 2003-го яскраво нагадала про себе спільним співаником з гуртом«Тартак». Та незважаючи на підписаний ще в 2002 році з лейблом«Ukrainian Records» контракт, творчість Каті Chіlly значно випереджала свій час - тільки через рік після перемоги Руслани на Євробаченні, в Україні з’явився сталий попит на музику в стилі етно-біт. В червні 2005-го вона презентувала пілотний до нового альбому максі-сінгл «Півні», а до кінця року дозрів і довгограй«Я - Молодая» - матеріальне втілення на полицях крамниць плита отримала на самому початку весни 2006.
Дискография
1998 Русалки in da house
2000 Сон (Dreams)
2005 сингл Pivni
2006 альбом Я – молодая
Биография Кати Chilly
Полное имя: Катя Кондратенко (Chilly - от англ. chill out - так в диско-клубах называют комнату отдыха, где звучит спокойная, "прохладная" музыка)
Дата рождения: 12 июля 1978 года
Место рождения: Киев, Украина
Сладкоголосый эльф, политкорректный нонконформист украинской музыки, певица, разрушающая все представления о формате. Голос сирены, заставляющий забыть обо всем на свете, пряничное личико сказочного персонажа и чистая детская непосредственность. Все это о ней – Кате Chilly.
Даже если отбросить все восторженные определения, все равно не избежать констатации: Катя – одно из самых ярких явлений украинской музыки. Аргументы в пользу этого утверждения? Во-первых, оригинальность жанра, в котором работает певица.
Вокальные данные и сценический образ дают полное право считать ее беспрецедентным явлением в украинской музыке. Да вероятно, и в мировой также. Во-вторых, эту певицу нельзя ни с кем перепутать, и даже ни с кем нельзя сравнить. Она уникальна и аналогов ее творчеству нет.
Если все же говорить о существующих шаблонах, то творчество Кати Chilly можно отнести к разряду "world music". Но это – только условное определение. Потому что ее песни выходят за рамки любого музыкального направления. Катина музыка – нечто гораздо больше, чем любые определения. Это подобие мантр, обрамленных виртуозными электронными аранжировками.
Летом 2005 года совместно с компанией Ukrainian Records певица выпустила макси-сингл "Півні", в который вошел первый сингл из нового альбома и ремиксы на него. Над созданием ремиксов работали известные российские и украинские диджеи: Tka4 (Киев), Евгений Арсентьев (Москва), DJ Lemon (Киев), Professor Moriarti (Москва), LP (Калининград).
В качестве бонуса на диске представлена нова версия трека "Понад хмарами", который Катя Chilly исполнила с Сашком Положинским, и видеоклип "Півні", созданный в технологии 3D-графики. Режиссером клипа стал известный украинский художник Иван Цюпка. Появление Кати с новым материалом ознаменовало новый этап в ее творчестве, очередную ступень в музыкальной эволюции...
Звезда Кати Chilly зажглась в 1996 году, когда артистка впервые появилась на концертных площадках и представила свой, без преувеличения, революционный материал. Ее появление вызвало настоящий ажиотаж в СМИ и бурю восторга у поклонников. Катя стала символом новой украинской музыки, новой музыкальной альтернативой.
Этнический материал в интерпретации певицы очаровал даже тех, кто был далек от фольклора. Под флагами поклонников Кати Chilly собрались совершенно разные люди: представители поколения "Х", которые ждали нешаблонной музыки, взрослые поклонники украинского фольклора и почитатели явления "world music".
Меньше года понадобилось талантливой девушке для того, чтобы обрести уверенный статус звезды. Многочисленные интервью, участие в телепрограммах, выступление на самых больших и престижных концертных площадках страны, победы на фестивалях (в том числе на фестивале "Червона рута").
Творчество певицы вызвало живой интерес и со стороны западного сообщества. Так, например, в 1997 году президент MTV Билл Роуди пригласил певицу участвовать в программах этого канала. Творчество Кати Chilly отметили на различных международных фестивалях. Среди них фестиваль "Fringe", который проходил в шотландском городе Эдинбурге.
В марте 2001 года Катя выступила с концертной программой в Лондоне, где дала более 40 концертов. Выступление Кати в прямом эфире транслировала компания BBC. Эта компания также сняла клип (live) певицы, который год транслировался в эфире канала.
В 1998 году Катя Chilly выпустила дебютный альбом "Русалки in da House", появление которого стало знаковым событием для развития украинской музыкальной культуры. Манеру исполнения певицы представители массмедиа окрестили "пением прекрасного эльфа".
Во время своих выступлений Катя Chilly действительно перевоплощается в представителя иного мира: она словно попадает в вихрь вибраций, становится медиумом древних обитателей славянской земли. Об истории древнего мира Катя знает не понаслышке.
Ведь исследование, над которым Катя работает в аспирантуре Киевского национального университета, раскрывает тайны мировосприятия працивилизаций...
Восстанавливая архаичный этнический материал, Катя Chilly дает ему уникальную современную интерпретацию. Так обретает новое воплощение музыкальная душа народа.
показывать / спрятать больше